Знайомим Вас з одним із наших напрямів, на який можна записатись у нашому Спорт Центрі. 

Отож, Таеквон-До у перекладі з корейської мови Тае означає удари ногою, квон- кулак або удари рукою, До - це шлях. Тобто, Таеквон-До має дві складові: перша - це "таеквон" використання рук і ніг в цілях оборони і друга "До" - життєвий шлях, що містить морально-етичне виховання особистості та інтенсивне ментальне тренування для розвитку вищої свідомості через розуміння культури та філософії Таеквон-До. Вже в самій назві закладена суть Таеквон-До, а саме гармонійний розвиток людини як фізично, так і духовно. 

За короткий термін існування, Таеквон-До досить молоде бойове мистецтво в порівнянні з багатьма іншими, знайшло величезну популярність, і на сьогоднішній день Таеквон-До займаються близько 40 млн. людей у всьому світі. 

Процес тренувань повинен бути максимально раціональний, щоб за короткий термін можна було виховати у людині підготовленого спортсмена з мінімальною базою. 

Таеквон-До є бойовим мистецтвом і його філософія виражається 5-ма принципами: 

1. Чемність.

2. Терпіння.

3. Непохитний дух. 

4. Самоконтроль. 

5. Чесність. 

Для нашого повсякденного життя такі принципи є дуже важливими й особливо важливим буде заложити їх у формуванні дітей чи підлітків. 

Тому якщо Вам близькі такі принципи, а також фізичний стан, не зволікайте, записуйтесь вже зараз!